Měření zraku - Optika Polák

Optika Polák

Měření zraku

V Optice Milan Polák nabízíme inovativní způsoby měření zraku v Praze pomocí speciálních testů, na jejichž základě vám zhotovíme brýle, které vám umožní skutečně pohodlný a ostrý zrak i v jeho periferních částech. Tento proces nám napomáhá uskutečnit využití moderního centračního přístroje Visioffice.

Jelikož v naší optice provádí měření zraku pouze zkušení optometristé registrovaní Ministerstvem zdravotnictví ČR, dovolujeme si vám zaručit tu nejkvalitnější možnou péči.

Té dosahujeme rovněž pozitivním prostředím, které vás v našich prodejnách čeká.

Nechte si v Optice Polák změřit Váš zrak. Zkušení optometristé se Vám budou věnovat po dobu 20-40 minut, vše Vám vysvětlí a doporučí vhodnou korekci. Kromě optometristů má Optika Polák moderní vybavení v podobě přístrojů, které pomáhají při měření a následné centraci.

Zajímá Vás kdo je optometrista?

Optometrista provádí činnosti v rámci diagnostiky a korekce očních refrakčních vad a související poradenství, zejména měří refrakční stav zraku objektivně a subjektivně, dále navrhuje a realizuje vhodnou korekci zrakových vad výrobou individuálně zhotoveným zdravotním prostředkem (brýlemi) popř. kontaktními čočkami a zhodnocuje stav předního segmentu oka.