Sportovní dioptrické brýle Adidas - Optika Polák

Optika Polák

Sportovní dioptrické brýle Adidas

Jedná se o sportovní dioptrické brýle, které dokonale naplní vaše sportovní a volnočasové vyžití. Zahrnují v sobě možnost kombinovat je s dioptrickým klipem, jenž je ideálním řešením dioptrické korekce.

Co zajišťuje unikátnost sportovních dioptrických brýlí Adidas?

Pomůžeme vám vybrat nejvhodnější variantu sportovních dioptrických brýlí Adidas pro ničím neomezené vykonávání vaší oblíbené aktivity.

V nabídce jsou následující typy:

Sport eyewear zonyk

Model adidas Sport eyewear, zonyk PRO, je ikonickým zástupcem této známé značky sportovních brýlí. V kolekci se objevil poprvé v roce 2016 a od té doby se stal vlajkovým modelem. V portfoliu adidas najdete jak celorámovou tak polorámovou variantu, která dostala název zonyk AERO.

Zonyk disponuje nastavitelným nosníkem s technologií DOUBLE-SNAP NOSE BRIDGE™ a přízpůsobitelnými stranicemi. Odnímatelné pěnové potítko zabrání stékání potu do očního okolí. Je vyroben z antialergenního materiálu SPX.

Široká škála stylových barevných variant a polykarbonátových sportovních čoček dělá ze zonyku multifunkční sportovní pomůcku, které ochrání váš zrak při různých pohybových aktivitách.

ad 02 lens:red mirror

vhodné do vysokých poloh hor, tlumí ostrost svitu(v kombinaci sluníčko-sníh) a zároveň zachovává přirozené vnímání barev

ad 03

vhodné do vysokých poloh hor, tlumí ostrost svitu(v kombinaci sluníčko-sníh) a zároveň zachovává přirozené vnímání barev

ad 05 Zonyk aero pro

lens:lst bright vario purple mirror-lst technologie (stabilizace světla při střídání světla a stínu) + samozabarvující technoloigie se speciální úpravou kontrastu do lesa+zrcadlová růžová úprava chránící před slunečním svitem

ad 12


tvar skel-speciální vytvarování skla proti zamlžení při náročných sportech či turistice

adidas eyewear tycane pro outdoor

(Praha, Srpen 2014) adidas eyewear, specialista na sportovní brýle, ustanovuje nový standard v oboru outdoor – brýle tycane pro outdoor. Vidění bez omezení, optimální ochrana a excelentní komfort – revoluční pěnová vložka dělá tycane pro outdoor ideálního společníka i pro nejtvrdší vysokohorskou túru.

Dokonalá bezpečnost je ve vysokohorských podmínkách absolutním základem. Intenzivní působení slunce a větru ve velkých nadmořských výškách představuje riziko dočasného nebo dokonce trvalého poškození zraku. Proto jsou vysoce funkční sportovní brýle nezbytností. Technickým jádrem tycane pro outdoor je inovativní a ergonomická pěnová vložka, která se přizpůsobí jakémukoliv tvaru obličeje a chrání oči před UV zářením, deštěm, potem a větrem. Kombinace prodyšného materiálu, ventilačního systému a protizamlžovací úpravě skel zaručuje dokonalý pohled za každého počasí. V horách to může znamenat rozdíl mezi životem a smrtí. Ví o tom i profesionální horolezec Thomas Huber: „Během náročného výstupu rozhoduje o přežití dobrý výhled. Tycane pro outdoor nabízí bezprecedentní zorné pole v každé situaci, jak jsem se mohl přesvědčit během produktového testu v Patagonii. Nová pěnová vložka brýle dokonale uzavírá a chrání oči před vnějšími vlivy. Přitom se skla vůbec nezamlžují.“ Hydrofobní technologie skel odpuzuje špínu, prach a vodu a pomáhá udržet perfektní pohled.

Další funkce brýlí tycane pro outdoor splňují všechny představitelné potřeby sportovce. Obruba z SPX materiálu je lehká, pružná, netříštivá a hypoalergenní. Nastavitelné stranice a nosník umožňují individuální přizpůsobení pro každý tvar hlavy. Stranice obsahují protiskluzovou vrstvu pro lepší držení a jsou zaměnitelné za pogumovaný pásek. Tycane pro outdoor jsou dostupné ve dvou velikostech a pěti barvách.

Více informací: www.adidas.com/eyewear

adidas Evil Eye Evo

Evil Eye Evo – maximální zorné pole, nejlepší ochrana očí, jednuduchá výměna brýlových čoček, individuální nastavení nosníku a stranic, vhodné pro horská kola a přizpůsobené pro všechny typy přileb.

Adidas Halfrim

– jeden z nejúspěšnějších modelů brýlí Adidas.
– vyvinuta pro jízdu na kole-biky
– polohovatelné stranice a nastavitelný nosník
– je zavedena jako univerzální sportovní obruba pro outdorové sporty