Novinky roku 2017 - Optika Polák

Optika Polák

Novinky roku 2017

OPTIKA POLÁK, česká rodinná firma s více než dvacetiletou tradicí, představuje výběr z letošních novinek. Brýle světových značek ALAIN MIKLI, STARCK EYES, MYKITA, JIMMY CHOO, MARC JACOBS, FENDI, MAX MARA, ETNIA, SILHOUETTE, TRUSSARDI, POLICE, CARRERA, ADIDAS a dalších přitáhnou vaši pozornost módními tvary, kvalitními materiály, precizními detaily nebo efektními barvami.

ALAIN MIKLI

Luxus, extravagance, preciznost, asymetrie a ruční zpracování: to jsou zásadní atributy, kterými se pyšní brýle značky ALAIN MIKLI. Jedná se o malosériové skvosty, jež v sobě snoubí nejen estetickou hodnotu, ale i umělecký význam.

Efektní dámské brýle ALAIN MIKLI

Provedení: černý plast s bílou linkou na očnicích a stranicích. Ruční výroba.
Cena: 11 190 Kč

Trendový unisexový model brýlí ALAIN MIKLI

Provedení: transparentní plast s černou linkou v horní části obrub. Ruční výroba.
Cena: 10 860 Kč

Elegantní dámské brýle ALAIN MIKLI

Provedení: transparentní plast se zajímavou kombinací barev. Na horní části obrub a stranic je efektní sytě modrá linka. Ruční výroba.
Cena: 10 860 Kč

Červený unisexový model brýlí ALAIN MIKLI

kulatého tvaru. Provedení: plast.
Ruční výroba.
Cena 10 860 Kč

Extravagantní sluneční kulaté brýle ALAIN MIKLI

Provedení: kov ve zlatavé barvě. V horní části obrub a na konci stranic je použit ozdobný hnědožlutý plast. Ruční výroba.
Cena: 11 430 Kč

Stylové sluneční brýle ALAIN MIKLI

Provedení: kov ve zlatavé barvě. V horní části obrub a na konci stranic je použit ozdobný hnědožlutý žíhaný plast. Ruční výroba.
Cena: 11 430 Kč

Módní brýle proti slunci ALAIN MIKLI

Provedení: plast s odstínovanou kombinací barev, které se při různých lomech světla mění.
Ruční výroba.
Cena: 11 430 Kč

PHILIPPE STARCK: STARCK EYES

Jedinečná kolekce ručně vyráběných brýlí STARCK EYES, vzniklá ve spolupráci se značkou ALAIN MIKLI, je ztělesněním designu, minimalismu a flexibility. Revoluční mikrobiomechanický pant: „biolink“, díky kterému se stranice pohybují do všech stran v rozsahu 360°, funguje podobně jako ramenní kloub.

Pánské módní brýle STARCK EYES

Provedení: plast, ruční výroba. Pohyblivé stranice (3D uchycení stranice umožňuje její vertikální i horizontální flexibilitu a tím zlepšuje komfort nošení).
Cena: 12 640 Kč

Unisexové brýle v aktuální módní barevnosti STARCK EYES

Provedení: plast, ruční výroba. Pohyblivé stranice (3D uchycení stranice umožňuje její vertikální i horizontální flexibilitu a tím zlepšuje komfort nošení).
Cena: 12 640 Kč

Pánský model brýlí s módní hrazdou v modro šedém barevném odstínu STARCK EYES

Provedení: plast, ruční výroba. Pohyblivé stranice (3D uchycení stranice umožňuje její vertikální i horizontální flexibilitu a tím zlepšuje komfort nošení).
Cena: 12 640 Kč

JIMMY CHOO

Značka JIMMY CHOO je jednou ze skutečných velmocí luxusní módy. Přepychové brýle JIMMY CHOO jsou stejně okázalé, jako jejich boty či kabelky. Kolekce dioptrických i slunečních brýlí JIMMY CHOO nabízí dokonalé pohodlí s čistým designem a půvabem pro moderní inteligentní ženy, které si módu užívají.

Efektní dámské brýle JIMMY CHOO

Provedení: kov v černé barvě doplněný zlatavými detaily. Na horní části obrub je výrazné perleťové zdobení.
Cena: 9990 Kč

Černé kulaté sluneční brýle s moderní kovovou hrazdou JIMMY CHOO

Provedení: plast. V přední části obrub je použito jemné zdobení třpytkami.
Cena: 9280 Kč

Trendové kulaté sluneční brýle JIMMY CHOO

Provedení: zlatavý kov, bočnice – bílý plast. Boční strany očnic jsou zdobeny třpytivými kamínky.
Cena: 10 710 Kč

Sluneční brýle elegantního tvaru JIMMY CHOO

Provedení: modrošedý plast a zlatavý kov použitý na stranicích.
Cena: 7140 Kč

MYKITA

Nadčasový styl, komfort a jedinečnost ve spojení s tvarovou čistotou, elegancí a lehkostí materiálu. MYKITA, společnost založená v roce 2003 v Berlíně, se prezentuje ručně vyráběnými brýlovými obrubami z kvalitního plastu nebo prvotřídní nerezové plátkové oceli, která je charakteristická mimořádnou ohebností. Tento materiál zajišťuje brýlovým obrubám mimořádnou pevnost a odolnost.

Velmi lehké dámské sluneční brýle trendového tvaru v barvě „champagne“ MYKITA

Provedení: plast se zlatavými kovovými stranicemi a detaily, vše doplněné o kvalitní skla se speciální povrchovou vrstvou proti odlesku. Ručně vyrobené brýle jsou podpořeny bezšroubkovým systémem.
Cena: 10 150 Kč

Pánské stylové sluneční brýle s efektní hrazdou MYKITA

Provedení: lehká ocel, polarizační skla, bezšroubkový systém, ruční výroba.
Cena: 10 690 Kč

Moderní brýle kulatého tvaru MYKITA

Provedení: lehká ocel, bezšroubkový systém, ruční výroba.
Cena: 10 970 Kč

Model dioptrických brýlí trendového tvaru ve stylu 60.let MYKITA

Provedení: lehká ocel, bezšroubkový systém, ruční výroba.
Cena: 12 350 Kč

Sluneční unisexové brýle kulatého tvaru MYKITA

Provedení: lehká ocel. V horní části obrub je použita zlatavá barva, v dolní pak černá. Stanice jsou v černo-zlaté kombinaci. Vše doplněné o kvalitní zrcadlová skla se speciální povrchovou vrstvou proti odlesku. Ručně vyrobené brýle jsou podpořeny bezšroubkovým systémem.
Cena: 10 190 Kč

Stylové sluneční brýle s moderní hrazdou MYKITA

Provedení: lehká ocel, postupně zabarvující se skla, bezšroubkový systém, ruční výroba.
Cena: 10 150 Kč

MARC JACOBS

MARC JACOBS patří mezi nejznámější luxusní značky světové módy. Brýle této firmy se vyznačují exkluzivním a zároveň okouzlujícím stylem. Ikonické tvary a motivy a jedinečné barevné kombinace vyvolávají dojem jednoduchosti, která však vytváří rafinovaný vzhled. To vše je umocněno použitím vysoce kvalitních materiálů v kombinaci se speciálním důrazem na detail.

Dámské elegantní brýle MARC JACOBS

Provedení: plast. Stranice a horní část obrub je zdobena zlatavým kovem.
Cena: 6650 Kč

Unisexové brýle s efektní m žíháním a trendového tvaru MARC JACOBS

Provedení: plast. Hrazda a detaily na stranicích jsou ze zlatavého kovu.
Cena: 5390 Kč

Pánské sluneční brýle s trendovou hrazdou ve stylu 80.let MARC JACOBS

Provedení: plast. Ve vnitřní části očnic je ozdobný zlatavý kov.
Cena: 5720 Kč

MAX MARA

S první kolekcí brýlí přišla firma MAX MARA v roce 1998. Díky velkému úspěchu tvoří MAX MARA značkové řady brýlí každoročně. Pro brýle MAX MARA je typická nadčasová elegance, styl, dokonalost provedení a kvalita použitých materiálů. Stejně jako jejich oblečení, také brýle se vyznačují ženskostí, elegancí a odvahou. „Křehké, ale silné ženy“ to je motto značky brýlí MAX MARA.

Masivní dámské sluneční brýle ve stylu 60.let MAX MARA

Provedení: plast.
Cena: 5960 Kč

FENDI

Smyslná kolekce brýlí FENDI je výjimečná svými odvážnými tvary, nevšedními detaily a efektními povrchy. Značka FENDI je ve světě módy dlouhodobě spojená s ikonickými návrháři, mezi které patří i Karl Lagerfeld. A také na poli optického průmyslu se FENDI snaží zůstat v popředí módního zájmu a díky kvalitě použitých materiálů a stylové čistotě jednotlivých modelů se jí to více než daří.

Extravagantní dámské sluneční brýle FENDI

Provedení: kov s geometrickými detaily na očnicích a stranicích. Skla mají postupně zabarvující se funkci.
Cena: 11 410 Kč

Výrazné dámské sluneční brýle tmavě zelené barvy FENDI

Provedení: kov. Očnice jsou doplněny o efektní polooblouk stejného materiálu i barvy.
Cena: 12 840 Kč

ETNIA

Zvýraznit vzhled a podtrhnout osobnost každého, kdo brýle ETNIA nosí – to je motto španělské značky založené Davidem Pellicerem. Kolekce této značky jsou zaměřeny na barvy, design, komfort, inovaci
a kvalitu materiálů se specializací na nejkvalitnější acetát organického složení, který je 100% recyklovatelný a biologicky odbouratelný. V současné době má kolekce ETNIA vice než pět set unikátních barev. A jedinečností je i to, že jednotlivé modelové řady jsou pojmenovávány po různých městech světa.

Dámské brýle s módní hrazdou ETNIA

Provedení: plast a kovová hrazda. Barevné žíhání je doplněno růžovými koncovkami.
Cena: 6470 Kč

Dámský model brýlí elegantního tvaru 60.let ETNIA

Provedení: kombinace barevného plastu (horní část obrub a koncovky) a kovu (v dolní části očnic a stranic). Velmi lehké.
Cena: 6880 Kč

Stylový model brýlí určený pro dámy ETNIA

Provedení: kombinace plastu (v horní části očnic a u koncovek) a zlatavého kovu (ve spodní části obrub a u stranic). Velmi lehké.
Cena: 6880 Kč

SILHOUETTE

U brýlí značky SILHOUETTE je hned jasné, že brýle nejsou jen pomůckou pro korekci zraku, ale i módním a stylovým doplňkem. Jedinečnost této rakouské značky spočívá v technologii výroby a modifikaci surového titanu a také použití SPX materiálu, díky níž dokáže vyrobit velice odolné brýle, které váží pouze dva gramy. K uchycení brýlových čoček u vrtaných obrub využívá firma SILHOUETTE vlastního patentovaného bezšroubkového systému, zaručujícího pevné a stabilní brýle bez nutnosti častého utahování šroubů. Ruční výroba, optimální komfort nošení, lehkost a funkčnost – to jsou brýle SILHOUETTE.

Velmi lehké dámské sluneční brýle SILHOUETTE

Provedení: ruční výroba, bezšroubkový systém. Titan je doplněn tvrdým plastem v růžové barvě a titanové stranice jsou šedé barvy.
Cena: 8490 Kč

Dámské sluneční brýle trendového tvaru SILHOUETTE

Velmi lehké a velmi odolné. Provedení: ruční výroba, bezšroubkový systém. Skla jsou zajímavě spojena se stranicemi.
Cena: 8490 Kč

Pánské moderní sluneční brýle SILHOUETTE

Provedení: ruční výroba, bezšroubkový systém. Brýle mají černé titanové stranice na přední části obrub je použit velmi tvrdý kvalitní modrý plast.
Cena: 8490 Kč

ESCADA

Stylové brýle značky ESCADA (módního domu ESCADA, založeného v roce 1978 v Mnichově) nabízí charakteristické znaky líbivého ultra luxusu jako je jemný půvab, smyslnou ženskost a moderní eleganci. Sofistikované detaily na použitých kovových obroučkách, efektní vzory a kombinace různých, vysoce kvalitních materiálů, poskytují jedinečný dotek ruční výroby italských designerů firmy ESCADA.

Elegantní dámské sluneční brýle ESCADA

Provedení: kombinace žlutého transparentního plastu a zlatavého kovu.
Cena: 6790 Kč

Sluneční dámské brýle s módní hrazdou ESCADA

Provedení: kombinace světle modrého plastu a zlatavého kovu.
Cena: 6790 Kč

Stylové dámské sluneční brýle ESCADA

Provedení: transparentní světle fialový plast ve spojení se zlatavým kovem.
Cena: 6490 Kč

CARRERA

Brýle CARRERA jsou určeny všem, kteří hledají stylové a moderní brýle. Italská sportovní značka CARRERA, která byla založena v roce 1956, patří mezi nejprestižnější dodavatele brýlí. Od té doby je jejich obliba téměř bezkonkurenční. Brýle CARRERA jsou velmi lehké, ohebné, pružné a pro nošení zaručeně pohodlné.

Stylové sluneční brýle s efektní hrazdou CARRERA

Provedení: plast (žíhaný) a kov na stranicích a hrazdě.
Cena: 3990 Kč

Pánské trendové sluneční brýle ve stylu 80.let CARRERA

Provedení: modrý plast.
Cena: 3690 Kč

TOMMY HILFIGER

Značka TOMMY HILFINGER vznikla v roce 1985 v New Yorku. Vyráběla své módní kolekce zaměřené převážně na pánské oblečení. Později se přidaly také dámské a dětské modelové řady sportovní oblečení, denim, doplňky a vůně, bytové vybavení a brýle. Sluneční brýle TOMMY HILFIGER reprezentují kvalitu a klasický americký „cool“ styl, který představuje svěží design a mladistvý postoj a jsou pro ty, kteří se zajímají o designovou čistotu a nadčasovost.

Sluneční brýle kulatého tvaru s módní hrazdou TOMMY HILFIGER

Provedení: kov s plastovými koncovkami.
Cena: 4860 Kč

TRUSSARDI

Styl brýlí TRUSSARDI se vyznačuje hladkými decentními klasickými tvary, které nepodléhají módním výstřelkům. Oblíbené jsou zemité barvy, všechny odstíny hnědé, žluté a béžové. Líbivé a skutečně dokonalé brýle TRUSSARDI se hodí pro všechny ty, kteří rádi svůj celkový vzhled dolaďují do posledního precizního detailu.

Pánské brýle ve stylu 80.let s efektní hrazdou TRUSSARDI

Provedení: kombinace žíhaného plastu v tmavě šedé barvě a zlatavě kovových stranic.
Cena: 6190 Kč

Módní pánské brýle TRUSSARDI

Provedení: kov (na přední části brýlových obrub a hrazdě), plast (žíhaný – na stranicích a černý na horních částech očnic).
Cena: 5450 Kč

POLICE

Sluneční brýle značky POLICE byly poprvé uvedeny na trh v roce 1983 a ohromily svými modrými čočkami. Značka si tím zajistila uznání a během následujících třiceti let se z brýlí POLICE stala stylová ikona. Brýle POLICE ztělesňují odvážný městský vzhled pro všechny módní nadšence, kteří rádi vynikají originalitou a stylem.

Pánský trendový model brýlí POLICE

Provedení: hnědý plast a kov.
Cena: 4030 Kč

ADIDAS

Brýle ADIDAS jsou vyrobeny ve spolupráci se sportovci pro sportovce a nabízí mnoho zajímavých a funkčních detailů. Sportovní brýle ADIDAS jsou ideálním doplňkem pro jakýkoli aktivní odpočinek. Zahrnují v sobě možnost kombinace s dioptrickým klipem nebo adaptérem, které jsou ideálním řešením dioptrické korekce. Velký výběr je i u dioptrických modelů s pohyblivým nosníkem.

Sportovní multifunkční brýle ADIDAS

Provedení: SPX materiál, pohyblivé stranice a nosník, polykarbonátový štít usazený v očnici a zrcadlová moderní úprava skel. Možnost řešení dioptrické korekce pomocí speciálního klipu.
Cena: 5770 Kč

Multifunkční sportovní brýle s polohovatelnými stranicemi a nosníkem ADIDAS

Tyto brýle disponují skly se samozabarvovací novou technologií LST Bright Vario Purple Mirror (fialové zrcadlové čočky). Je zde možnost řešení dioptrické korekce pomocí speciálního adaptéru nebo klipu a možnost objednání i jiných brýlových skel na jiné sporty.
Cena: 6950 Kč

DĚTSKÉ BRÝLE

Dětské brýle značek CARRERA, CEBE a ETNIA jsou moderní brýlové obruby určené pro nejmenší zákazníky. Vyrábějí se s přihlédnutím na maximální efektivitu, odolnost a pohodlné držení brýlí, ale klade se důraz i na nejnovější módní trendy.

Stylové brýle určené pro děvčata i chlapce CARRERA

Provedení: plast. V přední časti brýlových obrub je modrozelené žíhání, na stranice jsou pak v sytě zelené.
Cena: 1990 Kč

Dívčí model brýlí CARRERA

Provedení: plast. Tmavě červená barva v horní části očnice přechází do světlejšího odstínu na dolním okraji obrub.
Cena: 2110 Kč

Brýle pro dívky (junior) ETNIA

Provedení: plast. Příjemná kombinace barev: světle růžové na očnicích a žíhané varianty na stranicích.
Cena: 4180 Kč

Model brýlí určený pro dívky a chlapce (junior) trendového kulatého tvaru ETNIA

Provedení: plast. Efektní žíhání brýlí je doplněno výraznými detaily v modré barvě.
Cena: 4150 Kč

Dětské sluneční brýle – nejprodávanější model CEBE

Provedení: pružný plast. Brýle jsou zhotovené navíc tak, aby dobře seděly na obličeji. Speciální jsou také skla (proti úrazu oka). Možnost připevnění gumového pásku.
Cena: 990 Kč