PRO POTĚCHU VAŠICH OČÍ - Optika Polák

Optika Polák

PRO POTĚCHU VAŠICH OČÍ

Udělejte radost také sami sobě. A s darem, který nejen krásný, ale i chrání zdraví, nikdy chybu neuděláte. Pokud vaše volba padne na sluneční nebo dioptrické brýle z nabídky OPTIKY POLÁK najdete zde novinky značek: MYKITA, které se prezentují nadčasový styl, komfortem a jedinečností ve spojení s tvarovou čistotou, elegancí a lehkostí materiálu, ALAIN MIKLI, pyšnící se precizností zpracování s uměleckou nadhodnotou a STARCK EYES, které jsou ztělesněním designu, minimalismu a flexibility. Jestliže váš výběr směřuje ke sportovním modelům, brýle ADIDAS ideálním doplňkem pro jakýkoli aktivní odpočinek, protože byly vyrobeny ve spolupráci se sportovci pro sportovce s použitím množstvím zajímavých a funkčních detailů.

MYKITA

MYKITA

Dámské sluneční brýle nového extravagantního tvaru. Provedení: lehká ocel, tmavě hnědé barva s kombinací zlatavých detailů, ruční výroba, bezšroubkový systém.
Cena: 10 780 Kč

MYKITA

Unisexový model brýlí. Provedení: žíhaný plast v kombinaci s lehkou ocelí, ruční výroba, bezšroubkový systém.
Cena: 12 120 Kč

MYKITA

Dámský model brýlí moderního kulatého tvaru. Provedení: obruby jsou zhotoveny z lehké oceli, přecházející od slabší k silnější části, barva – černá se zlatavou, ruční výroba, bezšroubkový systém.
Cena: 12 130 Kč

MYKITA

Pánské brýle ve stylu 80. let s trendovou hrazdou. Provedení: lehká ocel, bezšroubkový systém, ruční výroba.
Cena: 12 690 Kč

ALAIN MIKLI

ALAIN MIKLI

Dámský model brýlí. Provedení: ruční výroba, transparentní plast s barevnými variacemi, při změně úhlu brýlí se barvy mění.
Cena: 11 060 Kč

ALAIN MIKLI

Dámské brýle v trendovém stylu 60.let. Provedení: ruční výroba, transparentní barevný plast.
Cena: 12 190 Kč

STARCK EYES

Pánské brýle. Provedení: plast v červeno-černé barevné kombinaci, ruční výroba. Pohyblivé stranice (3D uchycení stranice umožňuje její vertikální i horizontální flexibilitu a tím zlepšuje komfort nošení).
Cena: 13 680 Kč

STARCK EYES

Exkluzivní pánský model brýlí. Provedení: velmi lehký materiál – carbon, speciální technologie biolink – pohyblivé stranice (3D uchycení stranice umožňuje její vertikální i horizontální flexibilitu a tím zlepšuje komfort nošení).
Cena: 22 290 Kč

ADIDAS

ADIDAS

Sportovní multifunkční brýle. Možnost řešení dioptrické korekce pomocí speciálního klipu. Provedení: pohyblivé stranice a nastavitelný nosník. Skla mají tři speciální technologie: jsou zrcadlové, samozabarvují se na základě UV záření a při změně světla nabízí stále stejné vidění objektů či prostoru.
Cena: 6 860 Kč