ETNIA: SÁZKA NA ELEGANCI - Optika Polák

Optika Polák

ETNIA: SÁZKA NA ELEGANCI

Zvýraznit vzhled a podtrhnout osobnost každého, kdo brýle ETNIA. Kolekce této značky, kterou nabízí OPTIKA POLÁK, jsou zaměřeny na barvy, design, komfort, inovaci a kvalitu materiálů se specializací na nejkvalitnější acetát organického složení, který je 100 % recyklovatelný a biologicky odbouratelný. V současné době má kolekce ETNIA vice než pět set unikátních barev.

ETNIA

Dámské trendové brýle. Provedení: lehká ocel. Barvy: tmavě zelená a matně zlatavá. Koncovky na stranicích jsou plastové.

Cena: 5890 Kč

ETNIA

Dámské módní brýle. Tvarově styl 60. let. Provedení: lehký kov ve spojení s barevným plastem (očnice a koncovky stranic).

Cena: 5790 Kč

ETNIA

Stylové unisexové brýle. Provedení: lehký kov s horní částí očnic v zelené barvě. Zelené jsou i plastové koncovky stranic.

Cena: 6190 Kč

ETNIA

Dámské efektní brýle. Provedení. Lehký kov tmavě modré barvy. Přední část očnic je kombinovaná s lehkou ocelí. Koncovky stranic jsou plastové.

Cena: 6190 Kč

ETNIA

Unisexové brýle ve stylu 80. let. Provedení: transparentní žíhaný plast (očnice a koncovky stranic), lehký kov (stranice).

Cena: 6190 Kč

ETNIA

Stylové unisex brýle. Provedení: transparentní plast (očnice a hnědé koncovky stranic), lehký kov v matně šedé (stranice).

Cena: 6190 Kč

ETNIA

Dámské trendové brýle. Provedení: transparentní plast (očnice a koncovky stranic) a lehká ocel v červeno zlatavé barvě (stranice).

Cena: 6190 Kč

ETNIA

Pánský model brýlí. Provedení: transparentní žíhaný plast s efektními červenými detaily na očnicích a stranicích.

Cena: 5790 Kč

ETNIA

Pánské stylové brýle. Provedení: žíhaný plast, výrazná obruba ze žíhaného plastu, černé detaily na očnicích a stranicích.

Cena: 5790 Kč