Sportovní brýle Evil eye - Optika Polák

Optika Polák

Sportovní brýle Evil eye

Jedná se o sportovní dioptrické brýle, které dokonale naplní vaše sportovní a volnočasové vyžití. Zahrnují v sobě možnost kombinovat je s dioptrickým klipem, jenž je ideálním řešením dioptrické korekce.

Co zajišťuje unikátnost sportovních dioptrických brýlí Evil eye?

NOVINKA-PŘÍMÝ ZÁBRUS vašich DIOPTRIÍ S VYUŽITÍM ORIGINÁLNÍCH SKEL EVIL EYE

Pomůžeme vám vybrat nejvhodnější variantu sportovních dioptrických brýlí Evil eye pro ničím neomezené vykonávání vaší oblíbené aktivity.

V nabídce jsou následující typy:

Evil eye trace pro

Univerzální sportovní brýle s optimální cirkulací vzduchu, které se díky pokročilé technologii plně přizpůzsobí vašemu obličeji. Obzvláště velké zorné pole je jako stvořené pro intenzivní sportování. Odnímatelné potítko udrží vaše oči a oční okolí v suchu. Brýle jsou k dispozici i s dioptrickou korekcí.

Evil eye fusor pro

Perfektní sportovní brýle s širokou škálou využití a s technologicky pokročilým příslušenstvím. Anatomicky tvarované odnímatelné pěnové potítko poskytne dokonalou ochranu před nepříjemným potem, který zadrží a ochrání před světlem, větrem, sněhem nebo deštěm. Brýle s širokým zorným polem obejmou váš obličej a poskytnou skvělý pocit při nošení. Promyšlený ventilační systém snižuje zamlžování. Brýle jsou k dispozici i s dioptrickou korekcí.

E011

Všestranně využitelný model Nook od značky evil eye nabízí dokonalou ochranu tváře a očí díky širokému zornému poli. Skvěle sedí na obličeji a díky své lehké konstrukci se hodí na každý druh sportovní aktivity. V nabídce model Nook najdete i s dioptrickou korekcí.

E015 a E020

Všestranně využitelné sportovní brýle na kterých oceníte jejich subtilní a jemný rám. Díky nastavitelným nosníkům a pogumovaným koncovkám stranic dokonale a bezpečně sedí na obličeji. V nabídce i s dioptrickou korekcí.