Sportovní brýle Evil eye - Optika Polák

Optika Polák

Sportovní brýle Evil eye

Jedná se o sportovní dioptrické brýle, které dokonale naplní vaše sportovní a volnočasové vyžití. Zahrnují v sobě možnost kombinovat je s dioptrickým klipem, jenž je ideálním řešením dioptrické korekce.

Co zajišťuje unikátnost sportovních dioptrických brýlí Evil eye?

Pomůžeme vám vybrat nejvhodnější variantu sportovních dioptrických brýlí Evil eye pro ničím neomezené vykonávání vaší oblíbené aktivity.

V nabídce jsou následující typy:

Evil eye trace pro

Univerzální sportovní brýle s optimální cirkulací vzduchu, které se díky pokročilé technologii plně přizpůzsobí vašemu obličeji. Obzvláště velké zorné pole je jako stvořené pro intenzivní sportování. Odnímatelné potítko udrží vaše oči a oční okolí v suchu. Brýle jsou k dispozici i s dioptrickou korekcí.

Evil eye fusor pro

Perfektní sportovní brýle s širokou škálou využití a s technologicky pokročilým příslušenstvím. Anatomicky tvarované odnímatelné pěnové potítko poskytne dokonalou ochranu před nepříjemným potem, který zadrží a ochrání před světlem, větrem, sněhem nebo deštěm. Brýle s širokým zorným polem obejmou váš obličej a poskytnou skvělý pocit při nošení. Promyšlený ventilační systém snižuje zamlžování. Brýle jsou k dispozici i s dioptrickou korekcí.