neubau - Optika Polák

Optika Polák

neubau

Zažijte nespoutanost a svobodu v brýlích neubau

Nechcete vypadat jako ostatní? Myslíte na udržitelný rozvoj?

Inspirujte se vídeňským šmrncem a odlište se v brýlích pro mladé a trendy lidi. Orientujte se na kvalitu, originalitu a staňte se jedinečnými.

Brýle neubau i jejich příslušenství jsou vyráběny s ohledem na životní prostředí a přírodu z recyklovaných materiálů. Většina brýlí je vyrobena z materiálu natural PX, který je ze 65 % tvořen rostlinnými zdroji získanými lisováním semen skočce obecného, z toho pak vzniká ricinový olej a z něj poté plasty k výrobě obruby. Materiál je odolný proti UV, potu i kosmetickým produktům, je ultralehký, flexibilní a drží tvar.

Značka neubau dbá na ekologii i v případě doplňků. Obaly jsou vyrobeny z celulózy bez lepidel, což usnadňuje recyklaci. Hadříky pro čištění jsou ze 100% recyklovaných PET láhví. Mottem značky je SEE & DO GOOD, neboli VIDĚT & DĚLAT DOBRO.

Svůj název neubau získala podle vídeňské čtvrti Neubau, pro kterou je synonymem kreativita, mladistvé podnikání a neotřelé nápady. V této čtvrti jsou zakládány městské zahrady, vznikají nové kavárny, ateliéry a umělecké projekty. Urbanismus, kreativita, duch mileniálů – i to se odráží v inovativním designu obrub. Rakouská značka neubau je součástí společnosti Silhouette International, která má více než 50ti letou historii, brýle se vyrábí v Linci a v Trhových Svinech.

Kromě číselného označení jsou obruby označeny i jménem, toto jméno získávají obruby podle zaměstnanců neubau, který je vyrábí.

Více informací naleznete na www.neubau-eyewear.com.

Nyní můžete mít brýle značky neubau i Vy! Vyberte si v našich optikách ze široké nabídky.