Robert la Roche - Optika Polák

Optika Polák

Robert la Roche

Představujeme vám novinku našeho portfólia!

Je jí značka Robert la Roche.

Historie značky sahá až do roku 1973, poté byla znovu obnovena v roce 2014 malou a inovativní skupinou lidí, která této značce dodává jedinečnost a určuje nové standardy ve výrobě dioptrických brýlí.

Filozofie značky spočívá v tom, že se každý krok procesu provádí ručně a s maximální péčí. Značka Robert La Roche se nesnaží pouze vyrobit dokonalý pár brýlí, ale vytvořit netradiční, syrové a individualistické předměty. Výsledkem je vysoce osobní, vzácný kus nositelného umění, které si zamilujete. Rozdíl je v detailu, který má být odhalen, ne skrytý.

Kolekce Christoph Rumpf

Christoph Rumpf inspiruje svět módy svými bohatými kreacemi z klasických „vintage“ látek. V roce 2019 získal hlavní cenu poroty 34. Mezinárodního festivalu hyères pro módu a fotografii a zahájil berlínský týden módy.

Nyní ve spolupráci s Robertem La Roche představuje svoji první kolekci brýlí: klasickou kolekci barevných acetátových barev se čtyřmi modely a kolekci limitované edice, dvěma slunečními brýlemi, jež jsou dostupné ve čtyřech barvách. Limitovaná edice Christoph Rumpf je radikálním prohlášením. Sluneční brýle „Kmotr“ a „Moonstruck“ vědí, jak přilákat pozornost svým masivním, geometrickým tvarem a vlastním bohatstvím. Tyto snímky inspirovaly ikony z filmových pláten, jako jsou Liz Taylor a Jeff Goldblum, s futuristickou estetikou 80. a 90. let