Alain Mikli-nejkvalitnější brýlové obruby | Optika Polák

Optika Polák

ALAIN MIKLI a STARCK EYES

luxus, extravagance, preciznost, barevnost, asymetrie

Nabízíme vám skrytý luxus s vášní pro design.

ČÍM JSOU OJEDINĚLÉ:

Jedná se o malosériové skvosty, jež v sobě snoubí nejen estetickou hodnotu, ale i umělecký význam. Jejich matné provedení respektuje požadavky business image. Už proto je nelze brát pouze jako pomůcku pro lepší zrak, nýbrž jako dotváření vaši vlastní osobnosti. Představujeme vám obruby nejen pro oči, ale i pro váš celkový vzhled. Jejich tvar spojuje konturu obličeje s akupunkturními body, čímž vám bude zaručen ten největší komfort a pohodlí.

ALAIN MIKLI = VIDĚT A BÝT VIDĚN

ALAIN MIKLI Kolekce: acetát celulóza

Základ tvoří přírodní surovina obsahující 65% bavlny. Výroba základního materiálu trvá přibližně 3 měsíce. Jeho složení a laserová technologie umožňuje opětovné leštění výrobku. Designové asymetrie jsou promítány nejenom do tvaru pravé a levé očnice, ale také do barevného provedení.

ALAIN MIKLI Kolekce: Titan

Celý proces zhotovení obsahuje 80 důležitých kroků k tomu, aby modely titan mohly vynikat svou výjimečnou tvrdostí a pevností, přičemž k výrobě je používán pouze prémiový titan z Japonska. K dokonalé ochraně proti deformování materiálu se používá argon v plynném skupenství. Několika vrstevná povrchová úprava je prevencí před sloupáním, poškrábáním a blednutím. Při konstrukci designu obrub je využíván jako první na světě 3D efekt. V neposlední řadě jsou za účelem vyváženosti modelu a odlehčení nosu zesílené koncovky.

ALAIN MIKLI Kolekce: Philippe Starck

Horizontální i vertikální flexibilitu umožňuje 3D uchycení stranic. Autor se při vývoji tohoto prototypu nechal inspirovat svým tělem, konkrétně ramenním kloubem (tzv. biolonk). Vnitřní strany stranic jsou potaženy speciálně navrženou protiskluzovou hmotou. Modely jsou vyrobeny ze sloučenin mědi, niklu a titanu (nibrodal). Antialergického povrchu je dosaženo lehkou vrstvou palladia.
Všechny materiály jsou ručně zpracované.