Kontaktní čočky - Optika Polák

Optika Polák

Kontaktní čočky

Proč byste měli za účelem aplikace kontaktních čoček navštěvovat optiku Polák?

Díky naší dlouholeté praxi jsme vám schopni zajistit profesionální vyšetření očí. Samozřejmostí je i pomoc s vhodným výběrem typu kontaktních čoček, které vám zaručí možnost prožít den skutečně naplno bez jakýchkoli omezení.

Jistě rádi využijete i naši radu, jak čočky bezpečně nasazovat, vyndávat a jak o ně co možná nejlépe pečovat.

Proč provádět kontroly v optice Polák a nekupovat čočky přes e-shop?

Možnost objednávky elektronickou formou vám může zaručit nízkou cenu, nikoli však kvalitní péči a zdraví vašich očí, za které naopak ručí všichni naši pracovníci.

V případě, že si své oči budete nechávat pravidelně kontrolovat, velmi výrazně se vám zvýší šance na užívání kontaktních čoček i v pokročilejším věku.

Pokud vám tedy na svých očích a kvalitě zraku opravdu záleží, přenechejte kompletní péči o ně nám, vaši spokojenost je nám již teď dokazována našimi věrnými zákazníky.

Jelikož jsme aplikační centrum kontaktních čoček, dokážeme vám rovněž poradit s uplatněním veškerých jejích typů.

Výběru konkrétního typu předchází důkladná anamnéza, při níž zároveň zjišťujeme, co od aplikace kontaktních čoček očekáváte a k čemu je hodláte využívat. Následná analýza získaných informací nám umožní sestavit co nejvhodnější profil, jenž bude určen právě individuálním parametrům Vašeho oka. Vybereme takovou kontaktní čočku, která bude plně odpovídat vaším přáním a požadavkům, a která vám jednoduše a pohodlně umožní ostré vidění.

Jedná o zdravotnický prostředek sloužící ke korekci zraku.