JARNÍ PROBUZENÍ - Optika Polák

Optika Polák

JARNÍ PROBUZENÍ

Slunce začíná nabývat na síle a s tím je jasné, že vaše oči budou potřebovat ochranu. Ale i ti, pro které jsou brýle každodenní součástí životního stylu nebudou zklamáni. Dioptrické i sluneční brýle berlínské značky MYKITA z nabídky OPTIKY POLÁK se prezentují nadčasovostí, komfortem a jedinečností ve spojení s tvarovou čistotou a elegancí. Ruční výroba a lehkost materiálu jsou zásadními atributy, díky kterým jsou každé brýle MIKYTA originálním stylovým kusem.

MYKITA

Dámské brýle trendového kulatého tvaru. Provedení: ruční výroba, bezšroubkový systém. Materiálem je plast s tmavým žíháním. Zlatavé stranice jsou z lehké oceli.
Cena: 10 380 Kč

MYKITA

Dámský model slunečních brýlí. Provedení: ruční výroba, bezšroubkový systém. Materiál: transparentně bílý plast. Zlatavé stranice jsou z lehké oceli. Příjemné vidění zajištují skla značky Zeiss s povrchovou úpravou proti odlesku.
Cena: 10 580 Kč

MYKITA

Sluneční unisexové brýle. Provedení: ruční výroba, bezšroubkový systém. Materiál: oranžový plast. Zlatavé stranice jsou z lehké oceli. Příjemné vidění zajištují skla značky Zeiss s povrchovou úpravou proti odlesku.
Cena: 10 380 Kč

MYKITA

Dámské sluneční brýle trendového kulatého tvaru. Provedení: ruční výroba, bezšroubkový systém. Materiálem je plast s tmavým žíháním. Zlatavé stranice jsou z lehké oceli. Příjemné vidění zajištují skla značky Zeiss s povrchovou úpravou proti odlesku.
Cena: 10 380 Kč

MYKITA

Dámský model brýlí. Provedení: ruční výroba, bezšroubkový systém. Materiálem je žíhaný plast. Zlatavé stranice jsou z lehké oceli.
Cena: 10 380 Kč

MYKITA

Dámské brýle módního kulatého tvaru. Provedení: ruční výroba, bezšroubkový systém. Materiál: lehká ocel v tmavě šedé barvě v kombinaci se zlatavými stranicemi a nosíkem.
Cena: 11 890 Kč

MYKITA

Unisexový model brýlí s nasazovacím klipem. Provedení: ruční výroba, bezšroubkový systém. Materiál: tmavě šedý plast. Stranice a klip jsou ze světle šedé lehké oceli.
Cena: 11 680 Kč, klip: 3949 Kč

MYKITA

Pánské brýle v trendovém tvaru stylu 80.let. Provedení: ruční výroba, bezšroubkový systém. Materiál: lehká ocel v šedé barvě.
Cena: 12 690 Kč

MYKITA

Dámské sluneční brýle. Provedení: ruční výroba, bezšroubkový systém. Materiálem je žíhaný plast. Zlatavé stranice jsou z lehké oceli. Příjemné vidění zajištují skla značky Zeiss s povrchovou úpravou proti odlesku.
Cena: 10 380 Kč

MYKITA

Unisexové brýle. Provedení: ruční výroba, bezšroubkový systém. Materiál: hnědo šedý plast. Stranice jsou rovněž plastové.
Cena: 12 120 Kč