Měření zraku pomocí nejmodernějších testů a postupů - Optika Polák

Optika Polák

Měření zraku pomocí nejmodernějších testů a postupů

Máte potíže s viděním na dálku nebo na blízké vzdálenosti?

Vaše obroučky vám nesedí, nebo kloužou z nosu?

Potřebujete hned změřit dioptrie a zkontrolovat váš zrak?

V Optice Polák vám pomůžeme se vším. Změříme váš zrak, vybereme vhodnou obrubu a doporučíme vám brýlové čočky dle vašich individuálních parametrů.

 

Individuální řešení přímo pro vás

Zkušení optometristé změří váš zrak pomocí nejmodernějších testů a postupů. Společně vybereme brýlové čočky a brýlové obruby přímo pro Vaše potřeby, přizpůsobené vašemu obličeji, životnímu stylu, profesi a zrakovým návykům. Odbornost, zkušenosti a empatie našich optometristů vám zaručí ideální řešení podle výsledné naměřené korekce a vašich individuálních parametrů.

Nebojte se …

… měření zraku trvá cca 20-30 minut, optometristé vám vše vysvětlí. Po výběru nejvhodnější obruby váš obličej vyfotíme kamerou během 60 sekund a za pomoci moderních digitálních technologií zjistíme vaše individuální parametry a doporučíme vám brýlové čočky přímo pro vás.

 

.

.

Do kina, do kanceláře i ke čtení knihy

Progresivní brýlové čočky pro vaše specifické potřeby zabezpečí ostré vidění na všechny předměty, od těch vzdálených až po blízké. Počítačová technologie změří veškeré hodnoty tak, aby vaše nové brýle byly přímo podle vašich parametrů. V progresivních čočkách je zajištěn plynulý přechod pro vidění na dálku, střední vzdálenost i blízko. Pokud máte brýle na dálku a zhoršilo se vám vidění na blízko, progresivní čočka je tím pravým řešením.

.

.

Celodenní brýle pro digitální životní styl

Digitální brýlové čočky jsou pro vás ideálním řešením při počínajících potížích s viděním na blízko. Pokud hůře vidíte na telefon, tablet nebo počítač, tyto brýlové čočky vám poskytnou široké zorné pole do dálky i dostatečně široké zorné pole do blízka. Digitální brýlové čočky pomohou pohodlnějšímu zaostřování, snadno si na ně zvyknete a můžete je nosit po celý den. Jsou ideální přípravou pro lidi od 30 do 40let na progresivní brýlové čočky.

.