NOVÁ PRODEJNA REVOLUČNÍ 6, PRAHA 1 - Optika Polák

Optika Polák

NOVÁ PRODEJNA REVOLUČNÍ 6, PRAHA 1

Rodinná firma OPTIKA POLÁK působící na českém trhu v oblasti oční optiky již více než dvacet let, představila svou pražskou provozovnu na nové adrese: REVOLUČNÍ 6.

Nová prodejna OPTIKA POLÁK REVOLUČNÍ 6 se nachází v oblíbené staropražské části v blízkosti obchodních center Palladium a Kotva. Na ploše cca 80 m2 je možné si v klidném, příjemném a stylovém prostředí prohlédnout na 450 modelů brýlí známých světových značek jako jsou: Alain Mikli, Philippe Starck, Mykita, Silhouette, Etnia, Jimmy Choo, Fendi, Max Mara, Adidas aj. V této pobočce rovněž nechybí také vylepšená komfortní zóna určená pro měření zraku a aplikaci kontaktních čoček.

Dagmar Štěpánková – Poláková, spolumajitelka OPTIKA POLÁK říká: „Každodenní samozřejmostí v obou našich pražských provozovnách OPTIKA POLÁK, v Sokolovské 57 a nyní v Revoluční 6, je profesionalita, individuální přístup, preciznost a jedinečný servis. Jsme velice rádi, že se nám, díky nové prodejně Revoluční 6, otevřel prostor pro zkvalitnění našich nabízených služeb.“

Odborníci z firmy OPTIKA POLÁK se specializují na měření zraku, kontaktní čočky, brýlová skla a stále se rozšiřující nabídku brýlových obrub, které jsou vhodné nejen pro pracovní či společenské aktivity, ale také pro příležitosti příjemně stráveného volného času a sportovního vyžití.

Také dlouholetá praxe optometristů OPTIKY POLÁK znásobená využitím moderního přístroje VISIOFFICE umožňuje zhotovení multifokálních brýlí s nejostřeji možným viděním.

„Profesionální měření zraku a maximální možná aplikace přístroje VISIOFFICE a technologii EYECODE nám dopomáhá vyměřit brýle skutečně na míru. V neposlední řadě vám rovněž na základě vašich životních potřeb a aktivit doporučíme vhodný typ multifokálních brýlí,“ dodává Dagmar Štěpánková – Poláková, spolumajitelka OPTIKA POLÁK.

Interakcí moderního vybavení, kvalitně vyškoleného personálu a prvotřídního sortimentu lze klientům OPTIKA POLÁK zaručit spokojenost při každé návštěvě v prodejnách OPTIKA POLÁK.