STARCK EYES: FUNKČNÍ DESIGN - Optika Polák

Optika Polák

STARCK EYES: FUNKČNÍ DESIGN

Jedinečná kolekce ručně vyráběných brýlí STARCK EYES, kterou nabízí OPTIKA POLÁK, vzniklá ve spolupráci se značkou ALAIN MIKLI, je ztělesněním designu, minimalismu a flexibility. Revoluční mikrobiomechanický pant: „biolink“, díky kterému se stranice pohybují do všech stran v rozsahu 360°, funguje podobně jako ramenní kloub.

STARCK EYES

Unisexové módní brýle kulatého tvaru. Ruční výroba. Provedení: lehký hliník. Systém BIOLINK – pohyblivé stranice – (3D uchycení stranic umožňuje jejich vertikální i horizontální flexibilitu a tím zlepšuje komfort nošení).

Cena: 14 790 Kč/ks

STARCK EYES

Trendové unisex brýle kulatého tvaru. Ruční výroba. Provedení: lehký kov. Na přední straně stříbřitá a černá barva na hrazdě. Černo oranžové plastové stranice jsou pohyblivé – systém BIOLINK (3D uchycení stranic umožňuje jejich vertikální i horizontální flexibilitu a tím zlepšuje komfort nošení).

Cena: 13 680 Kč

STARCK EYES

Unisexové elegantní brýle kulatého tvaru. Ruční výroba. Provedení: žíhaný lehký kov v kombinaci s plastovými stranicemi. Ty jsou navíc pohyblivé – systém BIOLINK (3D uchycení stranic umožňuje jejich vertikální i horizontální flexibilitu a tím zlepšuje komfort nošení).

Cena: 13 690 Kč

STARCK EYES

Žíhané unisexové brýle kulatého tvaru. Ruční výroba. Provedení: plast. Systém BIOLINK – pohyblivé stranice – (3D uchycení stranic umožňuje jejich vertikální i horizontální flexibilitu a tím zlepšuje komfort nošení).

Cena: 13 680 Kč

STARCK EYES

Efektní unisexové brýle. Ruční výroba. Provedení: transparentní žíhaný plast. Systém BIOLINK – pohyblivé stranice (3D uchycení stranic umožňuje jejich vertikální i horizontální flexibilitu a tím zlepšuje komfort nošení).

Cena: 13 690 Kč

STARCK EYES

Unisexové brýle klasického tvaru. Ruční výroba. Provedení: Přední část černý a zadní část obrub transparentní plast. Systém BIOLINK – pohyblivé stranice (3D uchycení stranic umožňuje jejich vertikální i horizontální flexibilitu a tím zlepšuje komfort nošení).

Cena: 13 680 Kč

STARCK EYES

Unisexové brýle s módní hrazdou ve stylu 80.let. Ruční výroba. Provedení: plast ve spojení s kovovou hrazdou. Systém BIOLINK – pohyblivé stranice – (3D uchycení stranic umožňuje jejich vertikální i horizontální flexibilitu a tím zlepšuje komfort nošení).

Cena: 13 680 Kč

STARCK EYES

Pánské elegantní brýle. Ruční výroba. Provedení: černý plast. Na vnitřní straně stranic je použita modrá barva. Systém BIOLINK – pohyblivé stranice – (3D uchycení stranic umožňuje jejich vertikální i horizontální flexibilitu a tím zlepšuje komfort nošení).

Cena: 13 690 Kč

STARCK EYES

Pánské módní brýle. Ruční výroba. Provedení: černý plast. Na vnitřní straně stranic je použita červená barva. Systém BIOLINK – pohyblivé stranice – (3D uchycení stranic umožňuje jejich vertikální i horizontální flexibilitu a tím zlepšuje komfort nošení).

Cena: 13 680 Kč

STARCK EYES

Unisexové trendové brýle kulatého tvaru. Ruční výroba. Provedení: plast – černý (očnice) a oranžový (stranice). Systém BIOLINK – pohyblivé stranice – (3D uchycení stranic umožňuje jejich vertikální i horizontální flexibilitu a tím zlepšuje komfort nošení).

Cena: 13 690 Kč