ZÁBLESK SLUNCE - Optika Polák

Optika Polák

ZÁBLESK SLUNCE

Nepřehlédnutelný styl a potřeba podtrhnout osobnost každého. To je motto španělské značky ETNIA založené Davidem Pellicerem. Nová kolekce, kterou nyní nabízí OPTIKA POLÁK je zaměřena na barvy design, komfort, inovaci a kvalitu materiálů se specializací na nejkvalitnější acetát organického složení, který je 100 % recyklovatelný a biologicky odbouratelný.

ETNIA

Elegantní dámské trendové sluneční brýle. Provedení: barevný plast v kombinaci s kovem. Minerální skla, ze zadní strany s úpravu proti odlesku, mají výborné zobrazovací vlastnosti.
Cena: 4990 Kč

ETNIA

Dámský model brýlí moderního kulatého tvaru. Provedení: zlatavý kov ve spojení se žíhaným plastem v horní části brýlí. Samozabarvující se minerální skla mají ze zadní strany úpravu proti odlesku.
Cena: 4990 Kč

ETNIA

Dámské stylové brýle. Provedení: zlatavý kov se žíhaným plastem v horní části brýlí. Samozabarvující se minerální skla mají ze zadní strany úpravu proti odlesku.
Cena: 4990 Kč

ETNIA

Dámské trendové brýle. Provedení: zlatavý kov v kombinaci se žíhaným plastem v horní části brýlí. Samozabarvující se minerální skla mají ze zadní strany úpravu proti odlesku.
Cena: 5290 Kč

ETNIA

Extravagantní model dámských brýlí. Provedení: zlatavý kov s žíhaným plastem v horní části brýlí. Samozabarvující se minerální skla mají ze zadní strany úpravu proti odlesku.
Cena: 5290 Kč

ETNIA

Dámské stylové brýle. Provedení: transparentní modrý plast se hnědou žíhanou horní částí.
Cena: 5290 Kč

ETNIA

Elegantní dámský model brýlí. Provedení: transparentní plast v kombinacích hnědých odstínů.
Cena: 5290 Kč

ETNIA

Dámské trendové brýle. Provedení: transparentní plast ve žlutohnědém žíhání.
Cena: 5790 Kč

ETNIA

Pánské sluneční brýle. Provedení: plast s hnědým žíháním. Minerální skla mají ze zadní strany úpravu proti odlesku.
Cena: 4410 Kč